پیام استاندار خوزستان در گرامیداشت سالروز تاسیس جمهوری اسلامی

اهواز-ایرنا-استاندار خوزستان در پیامی سالروز تاسیس جمهوری اسلامی را به مردم شریف استان تبریک گفت.

به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، قاسم سلیمانی دشتکی در این پیام اظهار داشت: ۱۲ فروردین ماه یاد آور حماسه حضور و مشارکت پرشور و شعور مردم انقلابی ایران در انتخاب سرنوشتشان است.
وی گفت: روزی که با حضور حداکثری پای صندوق های رای، با رای آری خود، نظام جمهوری اسلامی را با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی، به عنوان الگو و طرحی نو برای حاکمیت مردم‌سالاری دینی انتخاب نمودند.
استاندار خوزستان ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی چهار دهه گذشته همواره از پشتیبانی، همراهی و حمایت مردمی برخوردار بوده و با گذشت ۴۲ سال علیرغم دسیسه ها و توطئه های دشمنان و بدخواهان، تحریم های ظالمانه همچنان با عزت و عظمت مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی و پیشرفت و توسعه را با وحدت ، همدلی و انسجام ملی طی نموده و هرگز از پای ننشسته است.
سلیمانی دشتکی افزود: اینجانب ضمن تبریک این روز فرخنده به ملت همیشه در صحنه ایران برای همه خادمان ملت توفیق خدمتگزاری در ایجاد نشاط و امید و جلب اعتماد عمومی و تحقق شعارهای راستین انقلاب و آرمان‌های بلند امام عظیم الشان و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و اجرای رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری مدظله العالی و تداوم عزت و عظمت ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =