دستگیری فرد شرور در آوه و کشف ۱۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در ساوه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری یک فرد شرور در شهر آوه و کشف ۱۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات‌ پلیس خبر داد.

به گزارش ایرنا و نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علی‌اکبر عیسی‌آبادی» روز پنجشنبه در این خصوص اظهار داشت: فردی شرور در شهر آوه که با تیراندازی باعث ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان شده بود، در عملیات سریع پلیس دستگیر و با دستور قضایی به زندان معرفی شد.
وی افزود: در عملیات دستگیری این فرد یک قبضه اسلحه شکاری از مخفیگاه این متهم کشف شد. 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به این موضوع که با هر گونه اخلال در نظم عمومی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان با قاطعیت برخورد خواهد شد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه هنجارشکنی مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.
عیسی‌آبادی در خبری دیگر، اظهار داشت: در عملیات پلیس و در راستای مبارزه با قاچاق سوخت، ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوه در انجام تحقیقاتی از انبار فرآورده های نفتی قاچاق در یک کارگاه واقع در شهرک های صنعتی مطلع شدند.
به گفته او، با ادامه تحقیقات، این محل شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی و به همراه کارشناس اداره صمت مورد بازرسی قرار گرفت و 130 هزار لیتر مواد نفتی که در 6 تانکر متصل به هم ذخیره شده بود، کشف شد. 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه افزود: در جریان این عملیات، فرآورده‌های نفتی توقیف، یک نفر  دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =