۱۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۴۸
کد خبرنگار: 1200
کد خبر: 84280979
۰ نفر

برچسب‌ها

ترافیک نیمه سنگین در برخی نقاط جاده چالوس

تهران- ایرنا- رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در برخی نقاط جاده چالوس از شمال به جنوب اعلام کرد:‌ در جاده‌های مواصلاتی کشور ترافیکی روان و بدون مشکل در جریان است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس راهور، سرهنگ احمد شیرانی روز پنجشنبه درباره وضعیت جاده ای کشور و بازگشت مسافران نوروزی گفت:‌ ترافیک روان و بدون مشکل در جاده های کشورمان مشاهده می شود ولی در تردد شمال به جنوب مسافران در جاده چالوس، در برخی از نقاط ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

وی با اشاره به بارش باران در برخی از جاده های استان های شمالی و غربی افزود: پیش بینی وضعیت جوی جاده ها برای امروز و فردا نشان می دهد در اکثر استان ها بارندگی پراکنده و وزش باد شدید خواهیم داشت و این موضوع آمادگی رانندگان در هنگام سفر در این جاده ها و رعایت سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی مناسب با خودروی جلویی را می طلبد.

سرهنگ شیرانی ادامه داد:‌ افزایش وقوع تصادفات منجر به جرح و فوت در روز گذشته به علت سرعت غیرمجاز و سبقت غیرمجاز و عدم توجه کافی به جلو در حین رانندگی و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه صورت گرفته است. به رانندگان عزیز توصیه می شود با رعایت صبر و آرامش در رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب و احترام به حقوق دیگر رانندگان و عابران پیاده به اجرای قوانین رانندگی توجه داشته باشند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا با تاکید بر رعایت مقررات رانندگی که ضامن ایمنی در سفرها و کاهش حوادث است، گفت:‌ با توجه به افزایش شهرهای گروه قرمز و نارنجی در روز گذشته، محوریت و ممنوعیت ورود به این شهرها برای خودروها با پلاک غیربومی اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه محدودیت هایی در ورودی پارک ها و بوستان ها در شهرهای گروه قرمز و نارنجی اجرا می شود، ‌خاطر نشان کرد:‌ برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا به منظور جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا محدودیت هایی برای روز طبیعت در ورودی پارک ها و بوستان های شهرها اجرا خواهد شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =