۱۲ فروردین روز تحقق آرمانهای بلند در سایه رهبری است

کرج-ایرنا- فرماندار فردیس گفت: ۱۲ فروردین روز تحقق آرمانهای بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت ایران در سایه اسلام ، رهبری داهیانه بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی است.

ابوالفضل اینانلو روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این روز سرنوشت آینده نظام اسلامی، این میراث ارزشمند امام راحل و خون‌های هزاران شهید با دستان توانا و اتحاد ملت و سرافراز ایران رقم خورد و در همه پرسی تاریخ کشور مشروعیت نظام و استقرار حکومتی مبتنی بر مردم‌سالاری دینی فراهم شد.

وی توضیح داد: مردم با حضور پرشور و حماسی خود در همه پرسی سال ۱۳۵۸  در پای صندوق های رای حماسه سیاسی را خلق کردند و خط بطلان بر رژیم شاهنشاهی در کشور کشیدند.

وی ادامه داد: امروز به یمن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد تثبیت جایگاه سیاسی ایران اسلامی در عرصه های جهانی و رونق و پیشرفت همه جانبه کشور هستیم.

وی اظهار داشت:  یاد و خاطره شهیدانی که با پیروی از رهبر فرزانه انقلاب و با از بین رفتن ظلم و بهار آزادی و استقلال را برای مردم ایران به ارمغان آورند.

فرماندار فردیس گفت: : بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و ملت ایران همواره با مشارکت در صحنه های مختلف انقلاب، به جمهوری اسلامی ایران روح و جلوه تازه می بخشند.

شهرستان فردیس با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب کلانشهرکرج مرکز استان البرز قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =