۱۲ فروردین سرآغاز صدور نظام مردم سالاری دینی به دنیا است

کرج – ایرنا – سازمان بسیج مداحان استان البرز دربیانیه ای اعلام کرد که یوم الله ۱۲ فروردین سرآغازی بر صدور نظام مقدس مردم سالاری دینی به دنیا و تاثیر بر عرصه بین الملل است.

سازمان بسیج مداحان استان البرز در بیانیه خود که روز پنجشنبه منتشر شد ، آورده است: ۱۲ فروردین مناسبتی مهم در تاریخ ایران اسلامی است که در این روز مردم ساختار سیاسی و بنیان منحوس رژیم پهلوی را برچیدند و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برخاسته از خواست ملی و اراده و آرای مردمی مستقر شد.

اکنون در طلیعه دهه پنجم جمهوری اسلامی، بحمدالله تاثیرات نظام مردم‌سالاری دینی را به وضوح در تغییرات نظام بین الملل بویژه در خاورمیانه مشاهده می کنیم، که با اهداف استعمارگران همسو و سازگار نیست و دشمنی آنان را علیه حکومت جمهوری اسلامی و ملت ایران برانگیخته است.

همچنین به برکت اسلام، قرآن و امامین انقلاب اسلامی و بیداری مردم با بصیرت و قدرشناس و اثربخشی منابر وعظ و مداحی ستایشگران مذهبی اهل بیت (ع) الگویی فاخر از جمهوری اسلامی به دنیا صادر شده و نظام مقدس در حال نقش یابی در عرصه بین الملل است.

همچنین طراحی توطئه های مختلف از جمله جنگ، ترور و تحریم از سوی دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی خدشه ای در این مسیر باصلابت و راه روشن وارد نکرد و ملت قدرشناس تا آخر به عهدی که با ولایت بسته اند، پایدار خواهند ماند تا پرچم نظام را به دستان مبارک صاحب الامر (عج ) تقدیم نمایند.

جامعه ستایشگران مذهبی استان البرز  ضمن تبریک مجدد این روز بزرگ و با توجه به در پیش رو بودن دو انتخابات مهم در سال جاری تاکید دارند که مردم انقلابی، ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران کوچک با لبیک به ندای امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) و با حضور مقتدرانه و پرشور خود حماسه‌ای  ارزشمند را برای ایران عزیز اسلامی رقم خواهند زد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =