۱۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۱
کد خبرنگار: 892
کد خبر: 84280935
۱ نفر

برچسب‌ها

آلودگی هوای لرستان تا فردا جمعه ادامه دارد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: با توجه به وجود پدیده گرو غبار در آسمان استان، آلودگی هوای استان امروز و فردا جمعه نیز ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، بهروز مرادپور روز پنجشنبه درباره وضعیت جوی و گرد و غبار حاکم بر آسمان استان افزود: کماکان برای امروز و فردا ماندگاری گرد و غبار به همراه کاهش دید افقی و آلودگی هوا انتظار می رود اما از فردا شب این شرایط ناپایدار بتدریج از جو منطقه خارج می‌شود.

وی اظهار داشت: براساس تحلیل شرایط جوی استان در تاریخ ۱۲ فروردین ،بر اساس نقشه های هواشناسی طی امروز و فردا جو منطقه تحت تاثیر فعالیت امواج یک سامانه بارشی قرار دارد که برای نقاط مختلف استان علاوه بر ابرناکی، گاهی وزش باد شدید در برخی ساعات شاهد بارش های پراکنده همراه با رعد و برق خواهیم بود.

وی تصریح کرد: این بارش‌ها در برخی نقاط به صورت رگبار بهاری نمود خواهند داشت که موجب لغزندگی جاده ها و احتمال ایجاد رواناب سطحی همراه هستند و در نواحی مستعد ریزش تگرگ محتمل است.

مرادپور همچنین درباره میزان بارش‌ها در سطح استان افزود: میزان بارش ها  طی ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان، در خرم‌آباد ۶ میلیمتر، دورود ۲، الشتر،  بروجرد، رومشکان و کوهدشت یک میلیمتر بوده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =