لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است

تهران- ایرنا- دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی قرار دارد، گفت: این کشور با چالش‌های بسیاری روبرو است و نگاه‌های بسیاری متوجه لبنان است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی،  حجت‌الاسلام و المسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در ادامه سفر خود به لبنان، در دیدار با شیخ حسان عبدالله، رئیس هیات مدیره تجمع علمای مسلمین لبنان تأکید کرد: قلب ما مردم ایران و اعضای مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با ملت لبنان است و از خداوند متعال می‌خواهیم که آنان را در همه چالش‌ها پیروز گرداند.

وی با بیان اینکه لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی قرار دارد، تصریح کرد: به همین جهت این کشور با چالش‌های بسیاری روبرو است و نگاه‌های بسیاری متوجه لبنان است. لذا پیروزی لبنان بر این چالش‌ها،  پیروزی تمام جهان عرب و اسلام و کل منطقه است که امروز با توطئه تفرقه مذهبی مواجه است.  

حجت‌الاسلام شهریاری تأکید کرد: هیچ کشوری به تنهایی نمی‌تواند با توطئه‌های دشمنان مبارزه کند لذا باید تلاش‌ها به ویژه از سوی علمای مسلمان چند برابر شود و علما با تبادل تجربیات در این زمینه با چالش‌ها مبارزه کنند چرا که دشمنان جهان اسلام تمام تلاش خود را برای ایجاد اختلاف و ناامنی در میان مسلمانان انجام می‌دهند. لذا باید تمام نیروها برای مبارزه با این توطئه‌ها به کار گرفته شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha