۱۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۴
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 84280932
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

دورهمی و تجمع در پارکهای فردیس ممنوع است

کرج - ایرنا - معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس اعلام کرد برای مهار کرونا ، دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز فردیس در روز طبیعت ممنوع بوده و این مکان ها بسته شده است.

علیرضا صیاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای رعایت  پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی نیاز است مردم در روز طبیعت در خانه ها بمانند.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و همچنین به منظور کنترل روند شیوع این بیماری، در روز "سیزدهم فروردین روز طبیعت" دورهمی و تجمع در تمامی بوستان ها، پارک ها،مراکز تفریحی و مزارع حاشیه شهر و روستای فرخ آباد زیبادشت خودداری کنند.

وی اظهار داشت: از تمامی شهروندان فهیم شهرستان فردیس می‌خواهیم ضمن توجه به خطرات ناشی از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از مراجعه به بوستان ها و پارکها در روز طبیعت اجتناب و این روز را در منازل و کنار خانواده خود سپری کنند.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس گفت: جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم شهرستان فردیس از مهم‌ترین اولویت‌های ممانعت از برپایی چادر و تجمع در روز طبیعت است.

شهرستان فردیس با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =