تداوم رفتارهای عادی انگارانه رنگ کرونایی را در تاکستان تغییر داد

قزوین - ایرنا - فرماندار تاکستان گفت : تداوم رفتارهای عادی انگارانه رنگ کرونایی را در تاکستان تغییر داد به طوری که مجبوریم برای صیانت از جان مردم محدودیت‌هایی را برای جلوگیری از حضور در اماکن عمومی به عمل آوریم.

به گزارش ایرنا، رضا طاهری روز پنجشنبه با اعلام این مطلب افزود : با توجه به اینکه در آستانه روز طبیعت قرار داریم و شهرستان تاکستان نیز در وضعیت خطرناک کرونایی قرار گرفته لذا برای کنترل بیماری و عبور از وضعیت فعلی باید محدودیت های در نظر گرفته شده برای سیزدهم فروردین ماه با جدیت اعمال شود.
وی یادآورشد: در همین راستا ورودی های فرعی شهر تاکستان و همچنین ورودی مسیر جاده سلامت مسدود شده و همچنین حضور در پارکها ، بوستانها و تفرجگاهها ممنوع است‌
طاهری یادآورشد : اصناف و رستورانها نیز موظف هستند با جدیت تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند در غیر اینصورت با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
رئیس ستاد کرونای شهرستان با اشاره به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در روزهای گذشته با تهدید جدی شیوع ویروس کرونا روبرو هستیم لذا تقاضا داریم مردم در روز طبیعت از تجمعات پرهیز نمایند.
وی با قدردانی از همکاری همه شهروندان در یک سال گذشته در مواجهه با بیماری کرونا تصریح کرد: در راستای صیانت از جان و سلامت مردم از حضور همشهریان در مناطقی که محل تجمع شهروندان در سال های گذشته بوده جلوگیری به عمل خواهد آمد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =