هلال احمر قم به ۱۷۴۱ نفر امدادرسانی کرد

قم- ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر قم گفت: از ابتدای طرح ملی امداد و نجات تاکنون به یک هزار و ۷۴۱ نفر از حادثه‌دیدگان  خدمات امدادی ارائه شده است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم، محمدرضا بهرامی در این زمینه افزود: این طرح از ۲۵ اسفند ۹۹ آغاز شد و در قالب این طرح تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۰،  ۱۶ مورد حادثه که ۱۲ مورد مربوط به حوادث جاده‌ای، یک مورد خدمات حضوری، یک مورد خدمات مناسبتی، یک مورد صنعتی و کارگاهی و یک مورد کوهستانی امدادرسانی شده است.

وی اضافه کرد: در این حوادث، به یک هزار و ۷۴۱ حادثه‌دیده امدادرسانی شده است که شامل ۳۱ نفر در حوادث جاده‌ای، یک نفر خدمات حضوری، یک هزار و ۷۰۶ نفر خدمات مناسبتی، یک نفر صنعتی و کارگاهی و ۲ نفر خدمات در کوهستان بوده است.

وی ادامه داد: ۱۳۰ نفر از نیروهای عملیاتی در قالب ۲۵ تیم در این حوادث با به کارگیری پنج دستگاه آمبولانس حضور داشتند و ۹ عملیات رهاسازی نیز در طی این مدت توسط امدادگران و نجاتگران انجام شده است.

به گفته بهرامی، طرح ملی امداد و نجات نوروزی هلال احمر استان قم همزمان با سراسر کشور، از ۲۵ اسفند ۹۹ آغاز شد و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =