ورود خودروها به مشهد ۶۷ درصد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی گفت: ورود خودروها به مشهد از ۲۵ اسفند ماه پارسال تاکنون نسبت به مدت مشابه قبل ۶۷ درصد افزایش داشته ‌است.

سرهنگ محمد قانعی‌نژاد روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: خروج خودروها از مشهد نیز طی این مدت ۷۰ درصد افزایش یافته ‌است.
وی ادامه داد: خروج خودروها از استان خراسان رضوی نیز در این مدت ۱۱۲ درصد و ورود خودروها به این استان هم ۱۲۸ درصد افزایش داشته ‌است.
جانشین رییس پلیس راه خراسان ‌رضوی گفت: در حال حاضر ترافیک در جاده‌های استان عادی و روان است و طی ۲۴ ساعت گذشته یک فقره تصادف با یک متوفی و پنج فقره تصادف با هفت مصدوم در جاده‌های استان رخ داده ‌است.
استان ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی با گستره‌ای معادل هفت درصد مساحت کشور، ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر جاده دارد که ۶ هزار و ۴۲۳ کیلومتر آن بین‌ شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر راه روستایی است.

طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز، نارنجی و زرد از نظر شیوع کرونا همزمان با محدودیتهای سراسری، از اول آذر تا ۱۳ دی ماه پارسال در مشهد و دیگر شهرهای خراسان رضوی اجرا شد.

اجرای این طرح در پی آبی شدن وضعیت شیوع ویروس کرونا در مشهد از ١٣ دی ماه متوقف شد اما اجرای آن دوباره از ۱۸ بهمن ماه بخاطر زرد شدن وضعیت مشهد آغاز شد که تا ۲۵ اسفند ماه پارسال ادامه یافت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =