محدودیت‌های کرونایی در سرپل ذهاب اعمال می‌شود

قصرشیرین - ایرنا - فرمانده انتظامی سرپل ذهاب از اعمال محدودیت‌های کرونایی با توجه نارنجی شدن وضعیت شهرستان از نظر ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.

سرهنگ "منوچهر رضایی" روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و تغییر رنگ وضعیت کرونایی شهرستان سرپل ذهاب از زرد به نارنجی، برای حفظ سلامت شهروندان  محدودیت هایی برابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا اعمال می شود.

وی اظهار داشت:طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا اعمال محدودیت ترددهای شبانه از ساعت ۲۱ به ساعت ۲۲ تا سه بامداد تغییر یافته و در صورت نادیده گرفتن آن خودروها با اعمال قانون ۲۰۰هزار تومان جریمه می شوند.

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: مهمانان نوروزی که با پلاک های غیر بومی در شهر حضور دارند ظرف همین ساعت از شهرستان خارج شوند چون در صورت مشاهده اعمال قانون شده و یک میلیون تومان جریمه می شوند.

سرهنگ رضایی ادامه داد: همچنین خودروهای بومی که قصد خروج از شهرستان را دارند با اعمال قانون ۵۰۰ هزار تومان مواجهه می شوند و تمام تالار های عروسی تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی گفت: نیروی انتظامی همه محدودیت های اعمالی را برابر اعلام ستاد ملی مقابله با  کرونا اعمال می کند و جهت حفظ سلامتی شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰هزار تن جمعیت دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =