استاندار چهارمحال و بختیاری:۱۲فروردین یادآور همبستگی ملت ایران است

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی به مناسبت روز جمهوری اسلامی گفت: ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی یادآور همبستگی و اتحاد تاریخی ملت قهرمان ایران اسلامی است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی در این پیام تاکید کرد: روز جمهوری اسلامی، یادآور همبستگی و اتحاد تاریخی ملت قهرمان ایران اسلامی است که برای تعیین آینده روشن خود و تحکیم پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال ۵۸ بار دیگر در صحنه حاضر شدند و با مشارکت مثال‌زدنی خود یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی را رقم زدند.

در این پیام آمده است: مردم سرافراز ایران اسلامی همواره در برهه‌های حساس، بینش و بصیرت کم‌نظیر خود را نشان داده‌اند و برای توسعه و پیشرفت کشور، تصمیم‌های بزرگ و اثرگذار گرفته‌اند.

در  پیام استاندار چهارمحال و بختیاری آمده است:مردم فهیم ایران اسلامی پس از سال‌ها مبارزه با طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی، به پای صندوق‌های رای رفتند و با رای "آری" خود، استقرار پایه‌های مردم سالاری دینی و تجلی حق و سرنوشت را به دنیا نشان دادند.

استاندار چهارمحال و بختیاری در این پیام تاکید کرد :امروز نیز کشور ما در موقعیت حساس دیگری قرار گرفته و با بیماری عالم گیر کرونا مبارزه می‌کند، در این راه نیز مردم بزرگترین نقش را ایفا و مسئولان را در راه مبارزه و پیشگیری از این بیماری همراهی می‌کنند، بی‌شک بدون حضور مردم طرح‌های اجرا شده به موفقیت نخواهند رسید.

در این پیام آمده است:امسال نیز در خردادماه بار دیگر مردم با مشارکت مثال‌زدنی خود نشان خواهند داد که هیچ چیز نمی‌تواند آن‌ها را در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ناامید کند و همواره برای حمایت از انقلاب اسلامی در صحنه حضور خواهند داشت.

در پایان پیام استاندار آمده است: اینجانب سالگرد استقرار جمهوری اسلامی را به آحاد مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی به‌ویژه مردم چهارمحال و بختیاری تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امید است سال پیش‌رو توام با تعالی و پیشرفت برای ساختن ایرانی آباد در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =