۱۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۸:۱۴
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84280749
۰ نفر

برچسب‌ها

آتشنشانی زنجان روز طبیعت در آماده باش کامل است

زنجان - ایرنا - معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: آتشنشانی زنجان در روز طبیعت "سیزده بدر" همانند سالهای گذشته برای حضور سریع و به موقع به منظور مقابله با هرگونه حادثه احتمالی در حالت آماده باش کامل و صددرصدی است.

ابوالفضل رستمی، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیروهای عملیاتی آتشنشانی زنجان در قالب ۱۰ اکیپ خودرویی سازماندهی شده اند که در صورت نیاز به امدادرسانی به موقع، بلافاصله وارد عمل خواهند شد.

وی اظهار داشت: اکیپ های خودرویی سنگین، نیمه سنگین و سبک که مجهز به امکانات و تجهیزات کامل آتش نشانی هستند در مبادی خروجی شهر زنجان که شامل محورهای ارتباطی زنجان- تبریز، زنجان - تهران، زنجان- زنجان بیجار، زنجان، تهم و زنجان - فرودگاه، استقرار پیدا خواهند کرد.  

رستمی با بیان اینکه اکیپ های خودرویی از ساعات اولیه صبح روز سیزده فروردین در محل های تعیین شده مستقر می شوند، افزود: در این روز از سال همچنین ۶ ایستگاه آتش نشانی که در نقاط مختلف شهر زنجان واقع هستند به منظور پاسخگویی مناسب و به موقع در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی، با تمامی توان در آماده باش کامل هستند.  

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: هرچند به دلیل شرایط حاکم ناشی از شیوع ویروس کرونا، تفرجگاه ها و بوستان‌ها در حالت تعطیل خواهند بود اما با این وجود به مردم توصیه می شود در صورت حضور در دامان طبیعت به حتم قبل از ترک محل، آتش برافروخته شده را با آب و خاک خاموش کرده و از سرد شدن آن اطمینان حاصل کنند.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =