۱۲ فروردین برگ زرینی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت : ۱۲ فروردین برگ زرینی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود:  رای بیش از ۹۸درصد آری ملت ایران به حکومت جمهوری اسلامی نمود عینی مردم سالار دینی است.

وی یادآورشد: ۱۲ فروردین تاریخ حیات سیاسی ایران اسلامی است و این روز یکی از حماسه های ماندگار و غرورآفرین به شمار می رود.

به گفته حبیبی، در روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ ، میلیونها ایرانی از قشرهای مختلف با عشق و اراده خود به پای صندوق های رای آمدند تا برای نخستین بار در تاریخ این سرزمین در سرنوشت خود مشارکت و در تعیین نوع حکومت سهیم باشند.

معاون استاندار قزوین گفت که در این روز تاریخی پیروزی ملت ایران شکل گرفت و با لطف الهی، رهبری امام راحل و حضور ملت روز جمهوری اسلامی نامگذاری شد.

به گفته وی ، رای قاطع ملت ایران به حکومت جمهوری اسلامی خط بطلانی بر تمامی توطئه ها و برنامه های از پیش تعیین شده دشمنان را رقم زد.

حبیبی یادآورشد: حضور حماسه مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر شکوه ، عظمت و انسجام ایرانیان را در معرض دید جهانیان به نمایش خواهد گذاشت.

رییس ستاد انتخابات استان قزوین با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب تحکیم نظام می شود، گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، مهم‌ترین رخداد کشور در سال ۱۴۰۰ به شمار می‌رود که دارای ابعاد داخلی و بین المللی زیادی است.

حبیبی با بیان اینکه مشارکت حداکثری، اولویت اصلی نظام است، افزود: برگزاری انتخابات سالم، قانون مند، بدون شائبه و در مسیر جریان اصلی خود مساله ای بسیار مهم است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و تیره‌های عشایری ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =