استاندار ایلام: دورکاری کارمندان از ۱۴ فروردین اجرایی می شود

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: دورکاری کارمندان بر اساس رنگ بندی کرونایی هر شهرستان از روز شنبه ۱۴ فروردین ماه اجرایی می شود و همه مدیران موظف به رعایت موارد مربوط به دورکاری هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری روز پنجشنبه اظهار داشت: بر این اساس فعالیت کارکنان اداری در شهرهای قرمز شامل دهلران و آبدانان با ۳۰ درصد ظرفیت خواهد بود.

وی یادآور شد: فعالیت کارکنان شهرهای با رنگ بندی نارنجی شامل ایلام، چرداول و دره شهر با ۵۰ درصد ظرفیت خواهد بود و شهرستان های زرد نیز با ۷۰ درصد ظرفیت کارکنان، فعالیت خود را آغاز می کنند.

استاندار ایلام بر لزوم همکاری بیشتر مردم برای رعایت پروتکل ها بهداشتی تاکید کرد و گفت: هر گونه تجمع، گردهمایی و دورهمی در روز سیزده بدر برای جلوگیری از شیوع موج چهارم کرونا در استان ممنوع است.

نوذری تاکید کرد: با توجه به افزایش شیوع کرونا تمهیداتی در ایام پیش رو در نظر گرفته شد که می تواند در کاهش شیوع بسیار موثر باشد.

وی یادآور شد: هرگونه دورهمی و تجمع در روز طبیعت در بوستان‌ها و فضاهای سبز سراسر استان ممنوع است.

استاندار ایلام در خصوص تغییر ساعات منع تردد شبانه نیز، افزود: ساعت منع تردد شبانه از ساعت ۹ به ۱۰ شب تغییر می‌یابد و از این پس منع تردد از ساعت ۱۰ تا  خواهد بود

نوذری از مردم خواست: با توجه به شرایط نگران کننده کرونا در استان و برای جلوگیری از شیوع موج چهارم کرونا، همه در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی همکاری و اهتمام جدی داشته باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =