سالن ورزشی چند منظوره در شهرستان سرایان افتتاح شد

بیرجند - ایرنا - سالن ورزشی چند منظوره روز پنجشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار خراسان جنوبی در شهرستان سرایان به بهره‌برداری رسید.

مسعود سلطانی‌فر در دومین روز سفر به خراسان جنوبی با حضور در شهرستان سرایان سالن ورزشی شهید طاهری نوری را در روستای دوست آباد بخش سه قلعه افتتاح کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در آیین افتتاح این طرح عمرانی که نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت، گفت: این سالن ورزشی به مساحت هزار و ۴۰۰ متر مربع و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال احداث شده است.

حسن عزیزی افزود: عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای دوست آباد بخش سه قلعه سرایان از سال ۱۳۹۰ آغاز شد و با تکمیل آن طی سال‌های اخیر سه هزار نفر از مزایای این طرح برخوردار شدند.

وزیر ورزش و جوانان عصر دیروز - چهارشنبه - برای حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان، بررسی روند پیشرفت طرح‌های مختلف و افتتاح چند طرح‌ ورزشی وارد خراسان جنوبی شد.

مسعود سلطانی‌فر که وزیر معین خراسان جنوبی در اقتصاد مقاومتی است پس از ورود به بیرجند راهی شهرستان مرزی زیرکوه شد و در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان شرکت کرد.

وزیر ورزش و جوانان امروز (پنجشنبه) با سفر به شهرستان‌های سرایان، فردوس، بشرویه و طبس، طرح‌های ورزشی را افتتاح می‌کند و بازدید از طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی از دیگر برنامه‌های چهارمین سفر سلطانی‌فر به خراسان جنوبی است.

۵۵ پروژه به مساحت ۱۱۹ هزار و ۹۶۰ متر مربع و اعتبار هزینه شده ۵۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان همزمان با سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان جنوبی افتتاح و عملیات اجرایی ۱۱ پروژه با مساحت ۶۹ هزار و ۴۰۰ متر مربع و اعتبار پیش بینی شده ۳۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان آغاز می‌شود.

با افتتاح این طرح‌ها حدود ۱۲۰ هزار متر مربع به فضای ورزشی استان افزوده می‌شود.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزیر، مدیرکل امور استان‌ها، مدیرکل حوزه وزارتی و مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان وی را در این سفر ۲ روزه همراهی می‌کنند.

استان خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و مرکز شهرستان سرایان در ۱۶۵ کیلومتری بیرجند است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =