مردم در ۱۲ فروردین ۵۸ جمهوری اسلامی ایران را تثبیت کردند

همدان- ایرنا- امام جمعه و فرماندار شهرستان کبودراهنگ با صدور پیامی به مناسبت ۱۲فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران عنوان کردند که مردم در این روز با حضور در انتخاباتی سرنوشت ساز، نظام جمهوری اسلامی ایران را تثبیت کردند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا در متن پیام حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه و حجت اله مهدوی فرماندار شهرستان کبودراهنگ آمده است: ۱۲ فروردین ۵۸ روزی است که در آن ملت بزرگ و انقلابی ایران با همراهی پیر و جوان و با تکیه بر آموزه های دین مبین اسلام و رهبری حضرت امام خمینی (ره)، منافع سلطه گران جهان را با چالش مواجه کرد و با انتخابی سرنوشت ساز، نظام جمهوری اسلامی ایران را تثبیت بخشید و الگویی جامع و کارآمد را به جهانیان ارائه کرد.

آنان افزودند: ملت ایران در آغازین روزهای سال نو، روز جمهوری اسلامی را در حالی گرامی می دارد که همواره به مدد ایمان محکم و همت بلند خویش از کوران حوادث سخت و نفس گیر سربلند بیرون آمده است.

در ادامه این پیام آمده است: اینک انقلاب اسلامی ایران با پشت سر گذاشتن گام نخست ۴۲  ساله خود در سایه رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به برکت خون شهدا، با بلوغی مالامال از تجربه و دانش، همراه با اتحاد و همبستگی مردم همیشه در صحنه، گام دوم خود را آغاز کرده است و به فضل خداوند به انقلاب جهانی امام عصر(عج) پیوند خواهد خورد.

اینک به پاس آن انتخابات راستین، جمهوری اسلامی ایران برفراز قلّه رفیع مقاومت اسلامی که دستاورد شکوه، عظمت و استقلال را برایمان به ارمغان آورد ایستاده است.

در روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ نتیجه همه پرسی رای به نظام جمهوری اسلامی که با رای آری بیش از ۹۸ درصد مردم همراه بود اعلام شد و از آن زمان به بعد این روز به نام روز جمهوری اسلامی نام گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =