یوم الله ١٢ فروردین زمینه ساز استقلال و پیشرفت کشور است

ایلام - ایرنا - رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یوم الله ١٢ فروردین ماه سال ۵٨ و حضور حداکثری مردم در همه پرسی را زمینه ساز استقلال و پیشرفت کشور دانست.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد صادق پیمایی شامگاه چهارشنبه در آیین بزرگداشت سالروز استقرار جمهوری اسلامی در حسینیه اهل بیت (ع) شهر ایلام افزو : نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن ۵٧ به بار نشست و این پیروزی زمینه مهمترین همه پرسی تاریخ ایران زمین، جهت تعیین نوع حکومت شد.

وی ادامه داد : ١٢ فروردین ۵٨ نقطه عطف و تاریخی ملت قهرمان و فهیم ایران اسلامی در پاسداری از ثمره ارزشمند و دستاورد سترگ انقلاب اسلامی بود که با مهر تأیید اکثریت قاطع اقشار مختلف مردم ایران به انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت جمهوری اسلامی ایران به صورت قانونی تثبیت شد.

وی بیان کرد : امروز نیز ملت بزرگ ایران در تحقق منویات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین در سایه همدلی، اتحاد و تبعیت از تدابیر راهگشای معظم‌له، در هر برهه ای که نیاز به حضور آنها باشد، متعهدانه وارد صحنه شده و به حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامیِ می پردازند که خود به آن رأی مثبت داده اند.

حجت الاسلام پیمایی ١٢ فروردین را ماندگارترین روز تاریخ این سرزمین عنوان کرد و گفت : امروز باید در راه حفظ و پاسداری از نظام و انقلابی که ملت بزرگ ایران آن را به وجود آورده و در طول بیش از چهار دهه سپری شده از حیات پربرکت آن با حضور در تمامی صحنه‌ها، تداوم آن را خواسته اند از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکرده و تا پای جان در این راه  پایدار بمانیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =