دشمنان توانایی تضعیف روحیه و کاهش مشارکت مردم در انتخابات را ندارند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان هرسین گفت: پروژه‌های ضد انتخاباتی دشمنان که در جهت کاهش مشارکت و تضعیف روحیه مردم برنامه‌ریزی می‌شود همواره با شکست مواجه است.

 به گزارش ایرنا، عبادالله کنجوریان چهارشنبه شب در جلسه ای که با حضور دهیاران بخش مرکزی هرسین و با موضوع بررسی راهکارهای افزایش مشارکت روستاییان در انتخابات برگزار شد، اقدامات ظالمانه و ناجوانمردانه دشمنان در تضعیف روحیه مشارکت پذیری مردم را ناکارآمد و شکست خورده توصیف کرد.

به‌ گفته وی، آگاهی و بصیرت ولایی مردم، القای ناامیدی را که از مهمترین ترفندهای دشمنان در راستای کاهش مشارکت آنها در انتخابات است را خنثی کرده است.

کنجوریان ادامه داد: مردم همواره به مبانی نظام و قانون اساسی جمهوری اسلامی پایبند بوده و هستند و با حضور حماسی در انتخابات سال آینده ضمن شکست دشمنان‌ منطقه ای و جهانی، پیوند عمیق و ناگسستنی خود را با ولایت فقیه به رخ آنان خواهند کشید.

فرماندار هرسین در بخش دیگری از سخنانش از دهیاران خواست نسبت به تشویق افراد صالح و دارای تجربه برای حضور در انتخابات اقدام نمایند و مطمئن باشند انتخابات افراد شایسته در توسعه روستا نقش بسیار موثری خواهد داشت.

وی همچنین از دهیاران خواست با هیات های برگزار کننده انتخابات به منظور برقراری شعب اخذ رای در روستاها نهایت همکاری را با عوامل اجرایی داشته باشند.

کنجوریان همچنین افزود: دهیاران بعنوان پل ارتباطی مردم و مسوولان این اطمینان را روستاییان بدهند که ما از تمام توان خود به منظور حفاظت و صیانت از آرای آنان‌ استفاده خواهیم کرد.

فرماندار هرسین در ادامه سخنانش طرح مسایل قومی و قبیله ای را از مهمترین آسیب های انتخابات در مناطق روستایی دانست و از دهیاران خواست ضمن جلوگیری از هرگونه سوء استفاده مراتب را به بخشداری و فرمانداری اطلاع رسانی نمایند.

شهرستان هرسین با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =