۵۲ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه تفرش آشتیان و فراهان ثبت نام کردند

اراک - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: ۵۲ داوطلب در چهارمین روز از  مهلت قانونی ثبت نام انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان نام نویسی کردند.

بهروز اکرمی" شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: گفت: تا پایان چهارمین روز نام نویسی، ثبت نام ۳۵ نفر از داوطلبان نهایی شده و ثبت نام ۱۷ نفر از این افراد تکمیل نشده و در دست بررسی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تصریح کرد: تمامی داوطلبان ثبت نام کننده در چهارمین روز از مهلت قانونی نام نویسی، مرد و یک نفر زن است.
وی تاکید کرد: ۳۰ نفر از داوطلبان به صورت حضوری در فرمانداری تفرش و یا وزارت کشور و ۲۲ نفر از طریق روش‌های ثبت نام غیرحضوری در این انتخابات ثبت نام کردند.
انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.
صلاحیت نامزد رای آورده در مجلس شورای اسلامی برای احراز کرسی نمایندگی حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان  تایید نشد و امور این حوزه انتخابیه در مدت سپری شده از فعالیت خانه ملت، از سوی نماینده حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب دنبال شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha