۱۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۵۷
کد خبرنگار: 2297
کد خبر: 84280516
۱ نفر

برچسب‌ها

شهرستان ری در حوزه‌های مختلف رتبه برتر را کسب کرد

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: در ارزیابی که توسط استانداری تهران انجام شده فرمانداری ری در حوزه عملکرد سیاسی، امنیتی، اقتصادی و اجتماعی در جایگاه برتر قرار دارد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی در دیدار با فرماندار شهرستان ری، شهرداران و بخشداران این شهرستان افزود: اقدامات مختلفی در شهرهای شهرستان ری صورت می گیرد اما در خود شهرری مطالبه شهروندان کمتر محقق شده است.

وی ادامه داد: در زمینه استقرار نیروی انتظامی که جهت تامین امنیت شهرستان رکن اساسی محسوب می‌شود سعی شد از شهرداری زمین گرفته شود؛ البته شهرداری‌های شهرهای شش گانه هماهنگی‌های لازم را دارند ولی در حوزه شهرداری منطقه ۲۰ مشکلاتی وجود دارد که باید تلاش شود تا مطالبات اصلی و معوقه مردم شهرستان از راه‌های مختلف پیگیری شود.

استاندار تهران عنوان کرد: در ارزیابی که توسط استانداری تهران انجام شده فرمانداری ری در حوزه عملکرد سیاسی، امنیتی، اقتصادی و اجتماعی در جایگاه برتر قرار دارد که یکی از معیارهای مهم در این زمینه اشتغال است چرا که ۴ سال پیاپی مقام معظم رهبری موضوع تولید را مورد توجه قرار دادند که خروجی آن در زمینه اشتغال هم ایجاد اشتغال جدید و هم تثبیت اشتغال موجود نمایان می شود.

محسنی بندپی با اشاره به تحقق ۲۲۸ درصدی اشتغال در شهرستان ری گفت: این امر نشان از تلاش مسئولان امر دارد و پویایی، تحول و خلاقیت در این شهرستان دیده می شود و این چرخه باید ادامه پیدا کند؛ به علاوه در حوزه شناسایی انبارها پیشرفت شناسایی از ۳۴۰ انبار به ۲۳۰۰ انبار اقدام مهمی است.

وی با بیان اینکه شهرستان ری باید در ابعاد مختلف مطالبات مردم شهرستان را پاسخگو باشد خاطرنشان کرد: آنچه در شهرستان ری در دست انجام است اقدامات ارزنده و اثربخش در ابعاد مختلف می باشد که در کنار این مسائل بحث گردشگری هم باید مورد توجه قرار بگیرد و این آمادگی وجود دارد که جلسات فوق‌العاده در این زمینه برگزار کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =