ملت فلسطین برای آزادی و بازگشت به سرزمین مادری مصمم شده‌ است

تهران - ایرنا -دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز زمین فلسطین تاکید کرد: ملت فلسطین امسال بیش از هر زمان دیگری برای آزادی و بازگشت به سرزمین مادری بالنده‌تر و مصمم‌ترشده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در این بیانیه افزود: دبیرخانه چهل و پنجمین سالگرد روز زمین فلسطین که ملت فلسطین هر سال در این روز به مناسبت اشغال هزاران کیلومتر از سرزمین فلسطین توسط صهیونیست ها با برگزاری تظاهرات بازگشت به تداوم اشغال ظالمانه و اعمال خشونت، سیاست تبعیض نژادی، مصادره زمین‌ها و ویران‌سازی روستاها، راندن فلسطینیان از سرزمین خودشان و تجزیه آن به مجموعه‌های کوچک جدا از هم اعتراض می‌کنند، گرامی می دارد.

در این بیانیه ‌آمده است: ملت فلسطین امسال در حالی این روز ملی را گرامی می‌دارد که بیش از هر  زمان دیگری برای آزادی و بازگشت به سرزمین مادری بالنده تر و مصمم‌تر شده است و در مقابل، صهیونیست‌ها درمانده‌تر از همیشه در مسیر سرنگونی و فروپاشی قرار گرفته‌اند.

دبیر خانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین یادآورشد: امروز همه ترفندهای صهیونیسم به رغم حمایت حداکثری آمریکا و خیانت برخی کشورهای عربی، شکست خورده است و مقاومت ‌و ملت فلسطین با عزمی استوار و پولادین گام های مهمی برای تحقق مشروع خود برداشته است.

دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در این بیانیه از همه پارلمان های مدافع فلسطین درخواست کرد با گرامیداشت این روز ملت فلسطین را در تحقق حقوق مشروع خود به ویژه آزادی کامل سرزمین تاریخی و ادیانی و قدس شریف یاری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =