استاندار اردبیل: ایران اسلامی در سایه امنیت، همیشه سر بلند است

اردبیل _ ایرنا _ استاندار اردبیل گفت: نیروهای جان برکف نظامی، انتظامی و امنیتی با تیزبینی هر چه تمام حافظان نظام و مرزهای کشور بوده و ایران اسلامی در سایه امنیت همیشه سربلند خواهد ماند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، اکبر بهنامجو در بازدید از محل استقرار تیپ ۴۰ ارتش در منطقه سومار اظهارکرد: نیروهایی از تیپ ۴۰ متحرک استان اردبیل برای حفاظت از خاک و مرز کشور جهت پیشگیری از تحرکات تکفیری به این منطقه اعزام شدند و بخشی از مرزها را مدیریت می‌کنند.

وی با بیان اینکه این تیپ علاوه بر حفاظت از مرزها در رابطه با مبارزه با قاچاق کالا هم خوب عمل کرده است، افزود: با برکت امنیت و آسایش در سایه تلاش شبانه‌روزی مرزبانان و نظامیان شعار سال و توسعه اقتصادی و فرهنگی در کشور اتفاق می‌افتد و مسئولان نیز  باید تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهند.

استاندار اردبیل افزود: پیرو صحبت با فرماندهی شمال‌غرب کشور نیروهای استان همیشه در صحنه بوده و در تمام ماموریت‌ها موفق عمل کرده‌اند و جا دارد عید نوروز و اعیاد شعبانیه و روز ارتش جمهوری اسلامی را به این جان برکفان و خانواده‌های صبورشان تبریک و تهنیت عرض کنم.

وی تشریح کرد: نیروهای مسلح در آواربرداری زلزله و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل در بازسازی خانه های زلزله‌زدگان شهر معمولان موفق عمل کرده‌اند و مسئولان استان کرمانشاه این موضوع را بخوبی تایید می‌کنند.

بهنامجو ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل اولین استانی بود که در بازسازی خانه‌های زلزله‌زدگان موفق عمل کرده و خانه‌های خود را تکمیل کرده و تحویل داده‌اند.

وی در ادامه از تلاش نیروهای مسلح ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، کارکنان صدا و سیما و رسانه‌ها که همواره در کنار مسئولان هستند، تقدیر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =