ترافیک در محورهای شمالی سنگین است

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام‌کرد: ترافیک در برخی مقاطع محورهای شمالی چالوس، هراز و آزاد راه رشت- قزوین سنگین است.

به گزاش روز چهارشنبه ایرنا از مرکز یاد شده، ترافیک در محور چالوس (شمال به جنوب) محدوده‌های مرزن‌آباد ، مجلار ، انارک و ولی آباد، همچنین در محور هراز (شمال به جنوب) حدفاصل پارک جنگلی آمل تا تونل شماره یک و محدوده شاهاندشت و آزادراه رشت – قزوین محدوده شهر رودبار سنگین است.

برپایه این گزارش، تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال (رفت و برگشت) روان است.

بررسی آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز حاکی از ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده های پل مهرشهر و پل فردیس است.

همچنین بارش باران در برخی از محورهای استان‌های زنجان، کرمانشاه، کردستان، تهران و گیلان گزارش شده است.

محورهای مسدود

برپایه این گزارش، محورهای رامیان – اولنگ – شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک – دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد – نهبندان واقع دراستان کرمان،  محور خرم آباد – پلدختر واقع در استان لرستان، کیلومتر ۱۱۰ محور قزوین – همدان واقع در استان قزوین، محور فرعی سی سخت– پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور گنجنامه - تویسرکان واقع در استان همدان، محور وازک - بلده واقع در استان مازندران، محور پونل - خلخال واقع در استان گیلان، محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه واقع در استان خوزستان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =