هوشمندسازی نوار مرزی به کنترل و مدیریت مرزها کمک شایانی می‌کند

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا بر نقش موثر مرزبانان در تامین امنیت پایدار مرزها تاکید کرد و گفت: هوشمندسازی نوار مرزی به کنترل و مدیریت مرزها کمک شایانی خواهد کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار  «احمدعلی گودرزی» روز چهارشنبه در حاشیه بازدید نوروزی و دیدار با کارکنان و فراگیران مرکز آموزش شهید رجایی کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مرزبانی کرمانشاه جزء استان‌های پایلوت برای تجهیز و هوشمندسازی در کشور است.

وی با اشاره به تحرکات دشمنان و عوامل ضدانقلاب در آن‌سوی مرزها و تلاش در جهت نفوذ و ضربه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود: تنوع اقلیم در مرزهای سرزمینی ایران و گستردگی جغرافیایی آن، باعث شده کشورمان از نظر راهبردی از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

سردار گودرزی با بیان اینکه طرح هوشمند سازی و انسداد مرزها به‌عنوان اولویت‌های مهم و اصلی در دستور کار قرار دارد، اضافه کرد: امیدواریم در قالب اجرای طرح بتوانیم انسداد مرزهای کشور در مناطق مختلف را شاهد باشیم که در این راستا در مناطق مرزی کشور با ایجاد استحکامات جدید و همچنین تجهیز آنها با فناوری‌ها و تجهیزات نوین دفاعی تلاش مضاعفی انجام خواهیم داد.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروزی آموزش تعطیل بردار نیست، گفت: مرزبانان شایسته و خستگی ناپذیر، با آمادگی و توان رزم عملیاتی در تأمین امنیت مرزهای کشور نقش بسزایی دارند.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با عراق است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =