شهر "شول آباد"  الیگودرز قرنطینه شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: شهر" شول آباد" و روستای فرسش از توابع این شهرستان به دلیل شیوع بالای کرونا قرنطینه شدند.

به گزارش ایرنا ماشاالله نعمتی عصر چهارشنبه در جلسه فوق العاده ستاد مدیریت مقابله با کرونا افزود: با توجه به آمار نگران کننده کرونا در  شهرستان اعضای ستاد باید با جدیت نسبت به انجام  وظایف خود اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه در حفاظت از سلامت مردم با کسی تعارف نداریم تصریح کرد: با کم کاری احتمالی مدیران در قبال اجرای مصوبات ستاد با جدیت برخورد خواهد شد که در این راستا کمیته ارزیابی تشکیل شده است و عملکرد اعضای ستاد را بررسی و گزارش می کند.

نعمتی برگزاری مراسم تشییع جنازه با حضور حداکثری را از مشکلات موجود در مسیر مقابله با کرونا عنوان کرد و افزود: شهرداری باید با تشکیل کمیته متوفیات،چگونگی برگزاری مراسم تشییع را طبق مصوبات ستاد کرونا مدیریت کند.

وی با انتقاد از کم کاری بهورزان روستاها گفت: بهورزان باید روزانه آمار مبتلایان روستا را به بخشداران اعلام کنند.

وی از لغو مرخصی مدیران شهرستان خبر داد و افزود: ورودی های شهرستان الیگودرز باید به صورت جدی کنترل شود، خودروهای پلاک غیر بومی شهر را ترک کنند و نیروی انتظامی نیز بصورت جدی با متخلفان برخورد کند.

تعداد مبتلایان کرونا در این استان با شناسایی ۵۸۰ بیمار جدید به ۷۵ هزار و ۶۸۰ نفر رسید و تاکنون یک هزار و ۳۸۵ نفر از مبتلایان به کرونا در لرستان جان باخته اند.

اکنون شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز و ازنا در وضعیت قرمز، دورود، دلفان و سلسله در وضعیت نارنجی و  پلدختر، کوهدشت، رومشگان و چگنی نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =