۱۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۵۲
کد خبرنگار: 2062
کد خبر: 84280365
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۴۷‬‬ هزار مسافر در مراکز اقامتی خراسان رضوی اسکان یافتند

مشهد- ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از اسکان ۴۴۷ هزار و ۹۰۹ ‬مسافر نوروزی در مراکز اقامتی این استان خبر داد.

یوسف بیدخوری روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این تعداد مسافر از ۲۵ اسفند ماه پارسال تا ۱۰ فروردین ‌ماه جاری در سفر به استان خراسان رضوی در مراکز اقامتی استان اسکان یافتند.

وی افزود: ۱۷۷ هزار و ۹۸۶‬ نفر معادل ۳۹ درصد این افراد در هتل‌ها، ۹۷ هزار و ۶۷۶ نفر معادل ۲۱ درصد در هتل‌آپارتمان‌ها، ۱۱۰ هزار و ۷۴۲ نفر معادل ۲۴ درصد در مهمان‌پذیرها، ۹ هزار و ۳۹۱‬ نفر معادل ۲ درصد در اقامتگاه‌های بوم گردی، ۲۷۰ نفر معادل ۶ دهم درصد در مجتمع‌های گردشگری و ۵۱ هزار و ۸۴۴‬ نفر معادل ۱۱ درصد آنان نیز در خانه‌های ‌مسافر استان اقامت داشته‌اند.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی با بیان این‌که پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل در مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری استان رعایت می‌شود ادامه داد: در راستای رعایت حقوق مسافر و پروتکل‌های بهداشتی سه هزار و ۱۱ بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، رستوران‌ها و مراکز پذیرایی و بین‌راهی، دفاتر خدمات‌ مسافرتی و مراکز اقامتی موقت شامل کمپ‌ها، مهمان‌سراها و خانه‌های ‌مسافر انجام شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =