استاندار: از ظرفیت قم در استاندارد حلال استفاده شود

قم – ایرنا- استاندار قم با بیان اینکه سازمان استاندارد پشتیبان تولید و حامی بخش خصوصی است گفت: انتظار این است تا این سازمان از ظرفیت های ممتاز قم در حوزه استاندارد حلال استفاده کند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در دیدار غلامرضا شریعتی رئیس سازمان استاندارد، با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» اظهار کرد: این ذهنیت پیرامون سازمان استاندارد که این سازمان در مقابل تولید ایجاد مانع می کند، نادرست است و در واقع این سازمان حامی و پشتیبان تولید است.

وی بیان کرد: باید برندسازی، ارتقای کیفیت محصول و نشان های تجاری به عنوان یک ارزش افزوده برای محصولات شناخته شود تا ذهنیت های منفی نسبت به استاندارد اصلاح شود.

استاندار قم خاطرنشان کرد: مدیریت استان قم نگاه ایجابی به استاندارد دارد و سعی کرده ایم از نگاه سلبی به این نشان پرهیز کنیم.

وی با اشاره به پشتوانه شاخص های جهانی در زمینه استانداردسازی صنایع و ساخت و سازها خاطرنشان کرد: استاندارد حلال، مراکز اقامتی و گردشگری مذهبی ، مصالح ساختمانی در انبوه سازی و ایمن سازی آسانسورها از جمله محورهای قابل پیگیری توسط سازمان ملی استاندارد است و در این مسیر  انتظار نقش آفرینی بیشتر را داریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =