۱۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۰
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 84280353
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف زمین خواری ۱۰ میلیاردی در کرمان

کرمان - ایرنا - رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان از کشف ۱۰ هزار متر زمین خواری اراضی ملی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال و نیز کشف ۱۰ تن شیرخشک قاچاق در ۲ عملیات جداگانه خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی روز چهارشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان با اقدامات اطلاعاتی از تصرف غیرقانونی زمینی در حاشیه شهر کرمان به مساحت  ۱۰ هزار متر مربع از اراضی ملی مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات فنی و میدانی فردی که اقدام به تصرف کرده بود، شناسایی و دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش زمین کشف شده را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص برخورد قاطعانه با مفاسد اقتصادی ، پلیس امنیت اقتصادی با تمام توان در این زمینه اقدام و اجازه فعالیت در این زمینه به مجرمان نخواهد داد.

سرهنگ میرحبیبی در ادامه سخنان خود به کشف ۱۰ تن شیرخشک قاچاق نیز اشاره و بیان کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان در ایست و بازرسی مرصاد به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو ۵۰۰ کیسه ۲۰ کیلوگرمی شیر خشک به وزن ۱۰ تن ، فاقد هر گونه مجوز که از استان های مرکزی به سمت جنوب کشور و نهایتا به کشورهای همسایه بارگیری شده بود را کشف و در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان در پایان تاکید کرد: کارشناسان ارزش این محموله را چهار میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =