سیاست رؤسای جمهور آمریکا نسبت به ایران تغییر نمی کند 

یاسوج- ایرنا- استاد حوزه و دانشگاه با تبریک ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، گفت: سیاست رؤسای جمهور آمریکا از هر ۲ حزب دموکرات و جمهوری خواه نسبت به کشور و ملت ایران تغییر نمی کند و در چهار دهه اخیر نیز لحظه ای از دشمنی، توطئه و تهدید دست برنداشته اند.  

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدقاسم پاک نژاد روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان (عج) شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۲ رویکرد اصلی و مهم رؤسای جمهور آمریکا از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شامل حمایت از رژیم صهیونیستی و مقابله با ایران است. 

وی افزود: خواب و خیال واهی است که عده ای گمان می کنند «جو بایدن» رییس جمهور جدید آمریکا با ایران اسلامی مقابله نمی کند. 

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: بسیاری از کشورهای اسلامی از جمله عراق، سوریه، یمن و لبنان با شرارت های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار ناامن هستند در حالی که ایران به برکت نظام و انقلاب دارای امنیت کامل است. 

حجت الاسلام و المسلمین پاک نژاد عنوان کرد: امام خمینی (ره) با نیت الهی، به پشتوانه خداوند متعال و همراهی ملت ایران قیام کرد و موجب سرنگونی نظام ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی شد. 

وی ابراز داشت: قیام امام خمینی (ره) علیه رژیم پهلوی برگرفته از قیام خونین امام حسین (ع) بوده و انقلاب اسلامی ایران نیز گامی مهم برای ظهور امام زمان (عج) است. 

استاد حوزه و دانشگاه گفت: پرچم انقلاب اسلامی ایران سرانجام به دست صاحب اصلی آن حضرت مهدی (عج) خواهد رسید. 

حجت الاسلام و المسلمین پاک نژاد اظهار داشت: ملت ایران در ۱۲ فروردین سال ۱۳۵۸ با رأی قاطع ۹۸.۲ درصدی خود جواب آری به جمهوری اسلامی دادند.  

وی افزود: چنین اقدامی به دنیا نشان داد و ثابت کرد که گرچه آمریکا ابرقدرت است اما در مقابل اراده ملت ایران تسلیم خواهد بود. 

   

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =