پلیس راهور تهران ۱۲ و ۱۳ فروردین آماده‌باش است

تهران- ایرنا- جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: نیروهای راهور در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین به صورت آماده باش کامل و صددرصدی در تمام مراکز تفریحی و تفرجگاهی سطح شهر تهران جهت کنترل ترافیک و ترددها حضور دارند و اقدامات ترافیکی ویژه این ایام را انجام می‌دهند.

به گزارش ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور روز چهارشنبه گفت: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اشاره شده جلوگیری خواهد کرد و اگر ممنوعیتی اعلام نشود در جهت روانسازی ترافیک اقدامات لازم را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است نیروهای پلیس راهور آمادگی صددرصدی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه دوازدهم و سیزدهم را در کلیه معابر سطح شهر دارند.

وی افزود: همچنین همان طور که اشاره شد پلیس راهور تهران بزرگ برابر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح های انتظامی و ترافیکی را بر این اساس تهیه و اجرا خواهد کرد.

موسوی پور ادامه داد: در هر صورت، در راستای برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پلیس راهور تهران بزرگ با کلیه امکانات نیروی انسانی، خودرویی، موتوری و تجهیزاتی خود اقدام به پوشش ترافیکی معابر داخلی و منتهی به پارک های شهر تهران مانند چیتگر، سرخه حصار، یاس فاطمی و کلیه اماکن تفرجگاهی کرده، همچنین کلیه خیابان‌ها و بزرگراه‌های پیرامونی سایر بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها از ساعات ابتدایی صبح پوشش داده خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: براساس سنت دیرینه و کهن ایرانیان، شهروندان به همراه خانواده در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) به‌منظور گردش و تفریح به دامان سبز طبیعت از جمله پارک‌ها و گردشگاه‌های عمومی داخل و اطراف شهرها مراجعه می‌کنند که امسال به خاطر شرایط کرونا باید رعایت شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha