۱۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 84280237
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نماز جمعه این هفته در شهرهای بندرعباس و خمیر اقامه نمی‌شود

بندرعباس - ایرنا - مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه هرمزگان گفت: نماز جمعه این هفته در شهرهای بندرعباس و خمیر با توجه به وضعیت نارنجی این شهرهای اقامه نمی‌شود.

حجت الاسلام آصف باصره روز چهارشنبه با اعلام این خبر به ایرنا افزود: این تصمیم با مشورت نماینده ولی فقیه در هرمزگان اتخاذ شده است و از مومنان تقاضا داریم برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا دستورکارهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با افزایش بستری شدن بیماران کرونایی در هرمزگان شهرستان بندرعباس از وضعیت زرد به نارنجی تغییر کرد و پیش از بندرعباس شهرستان بندرخمیر هم در وضعیت نارنجی قرار داشت.

دکتر فاطمه نوروزیان با اشاره به فوت یک مسافر در جمع فوت شده‌های استان تاکید کرد: مردم از سفر کردن در این روزهای پیک بیماری کرونا خودداری کنند.

همچنین رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به افزایش چشمگیر شمار بستری های کرونا در استان در یک هفته اخیر، گفت: متاسفانه با توجه به شرایط موجود، این استان به ویژه بندرعباس در وضعیت هشدار قرمز کرونایی قرار دارد.

دکتر حسین فرشیدی اظهار داشت: شماری بستری های کرونا در هرمزگان در یک هفته اخیر نسبت به هفته قبل بیش از ۱۵۰ درصد رشد داشته و متاسفانه بیشتر مبتلایان نیز از نوع کرونای جهش یافته هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =