۱۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۱۷
کد خبرنگار: 2241
کد خبر: 84280230
۰ نفر

برچسب‌ها

توزیع یکصد تن گوشت مرغ و روغن در چهار باغ آغاز شد

کرج - ایرنا - سرپرست فرمانداری شهرستان چهارباغ از آغاز توزیع یکصد تن گوشت مرغ و روغن با قیمت مصوب و تعادلی در این شهرستان خبرداد.

قدرت الله شمیرانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از این میزان ۵۰ تن مرغ و ۵۰ تن روغن است که تحت نظارت دستگاه های  اجرایی در مناطق شهری و روستایی شهرستان چهارباغ توزیع می شود.

وی با اشاره به دستور استاندار البرز مبنی نظارت مستمر بر توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم  افزود: ملاک و معیار ما در عرصه خدمت کسب رضایت مردم است و دراین زمینه گشت های بازرسی و نظارت با تمام توان  فعال شده است.

شمیرانی اظهار  داشت: نباید اجازه دهیم عده ای سودجو و قانون گریز اعتماد به کسبه شریف این خطه را  کمرنگ کنند.
سرپرست فرمانداری چهارباغ با هماهنگی و همراهی سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف  استان البرز واحدهای صنفی معتمد برای توزیع عادلانه کالاها فعال هستند.
شمیرانی نقش موثر بسیج در همکاری و همیاری در نظارت بر توزیع عادلانه کالاهای اساسی  را پررنگ و درخور توجه عنوان کرد و گفت: ضروری است از این ظرفیت بیش از پیش در نظارت بر تامین نیازهای شهروندان و روستاییان استفاده کنیم.
وی با اشاره به وجود افزون بر ۴۲ هزار واحد ویلایی در سطح شهرستان چهارباغ و مهاجرت فصلی به این شهرستان به ویژه درایام تعطیلات، افزود: با توجه به جمعیت شناور و مهاجر پذیر بودن چهار باغ، ضروری است در تخصیص اقلام اساسی ، تامین نیاز واقعی این شهرستان به کالاهای اساسی مورد توجه قرار گیرد.

شهرستان تازه تاسیس چهار باغ با جمعیت یکصد  هزار نفری تا پیش از این یکی از بخش های تابعه شهرستان ساوجبلاغ بود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =