کشفیات سرقت در کرمانشاه ۲۱ درصد رشد داشته است

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اهتمام پلیس برای مقابله با پدیده سرقت، از رشد ۲۱ درصدی کشفیات این حوزه در ایام نوروز و با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «علی‌اکبر جاویدان» روز چهارشنبه در جلسه قرارگاه نوروزی انتظامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: طرح نوروزی پلیس از ۲۸ اسفند آغاز شده و تا ۱۴ فرردین با حضور نزدیک به چهار هزار نیرو ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در این مدت و با حضور پرنگ نیروهای گشتی پیاده و سواره شاهد کاهش چهار درصدی وقوع سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم. 

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: در این مدت کرمانشاه در بسیاری دیگر از مواد سرقت نیز با کاهش روبرو بوده از جمله در بحث سرقت مغازه ۴۶ درصد و موتورسیکلت ۴۰ درصد کاهش داشته است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه با اشاره به کاهش ۲۷ درصدی سرقت احشام و هشت درصدی اماکن خصوصی، اضافه کرد: در بحث سرقت خودرو نیز چهار درصد کاهش داشته ایم.

وی یادآور شد: از ابتدای طرح نوروزی پلیس تاکنون بیش از یک هزار و ۵۰ فقره سرقت در استان کرمانشاه کشف شده است.

سردار جاویدان با بیان اینکه عمده تمرکز پلیس برای مقابله با جرایم مربوط به شهر کرمانشاه است، گفت: طبق بررسی‌های انجام شده ۸۰ درصد جرایم در مرکز استان اتفاق می افتد.

استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت ساکن در 32شهر و 2هزار و 590 روستا دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =