امنیت جمهوری اسلامی در دنیا کم نظیر و مثال زدنی است

کرمانشاه - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، امنیت موجود کشورمان را در دنیا کم نظیر و مثال‌زدنی دانست و گفت: تلاش‌های ۴۲ ساله دشمنان نیز برای برهم زدن این امنیت بی‌فایده بوده است.

سرهنگ «محمدرضا آمویی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تبریک فرا رسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش آنها را در اقتدار، صلابت و ایجاد امنیتی پایدار بسیار پررنگ توصیف و اظهار داشت: حضور و نام آنها به تنهایی باعث احساس امنیت می‌شود.

وی ادامه داد: واژه سربازان گمنام امام زمان (عج) کاملا برازنده آنهاست چرا که در عین گمنامی و بی‌نام و نشان بودن با توسل به امام عصر (ع) خدمات بسیار شایسته‌ای را به عموم مردم ارائه می دهند، خدماتی که بسیاری از آن از بی‌اطلاع هستند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: اگر جمهوری اسلامی امروز به جزیره امن خاورمیانه و یکی از امن ترین کشورها در جهان تبدیل شده بخش قابل توجهی از آن به واسطه اقدامات و هوش اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) است که شبانه روز و با چشمان بیدار خود اجازه هرگونه سو استفاده را از دشمنان گرفته اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: جمهوری اسلامی سال‌هاست مورد طمع دشمنان داخلی و خارجی قرار دارد و بی اثر بودن تحریم ها و تهدیدهای آنان نیز باعث شده همواره به دنبال ضربه زدن به کشور باشند اما حضور سربازان مخلص امام زمان (ع) با هدایت ها و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب دست استکبار را از هرگونه ضربه زدن به امنیت و استقلال کشور کوتاه کرده است.

وی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی با حضور مقتدرانه سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای مسلح به یک ابرقدرت تبدیل شده که قادر است هرگونه تهدید دشمن را به شکلی قاطعانه تر پاسخ گفته و از تمامیت ارضی خود دفاع کند.

سرهنگ آمویی خاطرنشان کرد: سربازان ولایت در نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی امروز آماده تر از هر زمان دیگری در حال دفاع از میهن و کشور خود هستند و دشمنان هم به این یقین رسیده اند که حرکات و شیطنت های آنان با پاسخی کوبنده مواجه خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =