۳۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: از ابتدای طرح نوروزی پلیس تاکنون (۲۸ اسفند تا ۱۰ فروردین) با تلاش‌های انجام شده حدود ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است.

سرهنگ «سمین فلاحی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیشترین مواد کشف شده مربوط به تریاک با حدود ۱۶ کیلو و ۵۰۰ گرم و هروئین با ۲ و نیم کیلوگرم بوده است.

وی افزود: کشفیات مواد مخدر امسال در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۲۴ کیلوگرم بوده حدود ۲۴ درصد رشد نشان می دهد.

سرهنگ فلاحی همچنین از دستگیری ۲۵۱ نفر از عوامل تهیه، توزیع، مصرف، نگهداری و حمل مواد مخدر در استان خبر داد که با توجه به دستگیری ۱۲۲ نفر در سال گذشته، ۱۰۶ درصد رشد نشان می دهد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خاطرنشان کرد: از مجموع افراد دستگیر شده در بحث مواد، ۱۳۲ نفر آنها را معتاد متجاهر تشکیل می دهند.

وی همچنین میزان کل کشفیات مواد مخدر استان در سال گذشته را سه تن اعلام کرد و گفت: بیش از ۲۰۰ هزار حبه قرص روانگردان نیز در استان کشف شد.

سرهنگ فلاحی در پایان با اشاره به انهدام ۳۷ باند توزیع مواد مخدر، از دستگیری بیش از سه هزار و ۳۰۰ خرده فروش و جمع آوری یک هزار و ۳۲۰ معتاد متجاهر خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =