حفظ منافع ملی و ارزش‌های اسلامی مهمترین خدمت سربازان گمنام است

کرمانشاه- ایرنا- رییس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: صیانت از منافع ملی و ارزش‌های نظام اسلامی، حفظ انسجام، مبارزه با تروریسم و تامین امنیت ملت شریف ایران اسلامی در عرصه‌‎های گوناگون مهمترین خدمت سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

«پرویز توسلی‌زاده» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با تبریک فرا رسیدن عید بزرگ نیمه شعبان، افزود: نامگذاری روز میلاد حضرت مهدی (عج) به عنوان روز سربازان گمنام، بیانگر نقش و جایگاه ویژه و تأثیرگذار وزارت اطلاعات در حفاظت از ارزش‌های اسلامی و منافع ملی در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب است و در اهمیت این موضوع همین بس که مقام معظم رهبری فرموده اند «وزارت اطلاعات مظلوم است، اما در اوج مظلومیت اقتدار دارد».

وی اظهار داشت: در تمام دوران های تاریخی و در عصر حاضر، امنیت به عنوان یکی از ارکان اساسی زندگی فردی و اجتماعی از اهمیت والایی برخوردار بوده و توسعه و پیشرفت جامعه، رابطه مستقیمی با امنیت آن جامعه دارد.

به گفته او، هر چقدر افراد یک جامعه احساس امنیت داشته باشند به همان میزان، زمینه های رشد و خلاقیت و شکوفایی در ابعاد مختلف جامعه افزایش خواهد یافت.

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه در ادامه گفت: بحمدالله در عصر حاضر نیز به برکت انقلاب اسلامی، بیش از هر زمانی، امنیت در ایران اسلامی مورد توجه قرار گرفته و صیانت از منافع ملی و ارزش های نظام اسلامی، حفظ انسجام، مبارزه با تروریسم و تامین امنیت ملت شریف ایران اسلامی در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی مهمترین خدمت سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بوده است.

نهم فروردین، نیمه شعبان و سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) است که به همین مناسبت، یک هفته به نام گرامیداشت و تجلیل از افتخارات سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است؛ از خود گذشتگانی که در گمنامی جان خود را برای حفظ امنیت و عزت ایرانیان کف دست گرفته اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =