مسیرهای گردشگری "سلسله" در روز طبیعت مسدود می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: ورودی مسیرهای مناطق گردشگری این شهرستان ۱۳ فروردین روز طبیعت به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مسدود می‌شود.

به گزارش ایرنا مرتضی مهدوی کیا روز چهارشنبه در جلسه ستاد مبارزه با کرونا با اشاره به وضعیت نارنجی شهرستان اظهار داشت: ورودی مسیرهایی همچون مناطق گردشگری کهمان و هنام که بیشترین بازدید کننده را دارند علاوه بر روز طبیعت در ۱۴ فروردین نیز مسدود است و گردشگرانی که قصد ورود به این مناطق را داشته باشند دچار مشکل خواهند شد.

وی افزود: همچنین مسیرهای ورودی شهرستان از سمت فیروزآباد به الشتر و سه راهی پلیس راه به منظور جلوگیری از ورود خودروی گردشگران مسدود می شود تا از ایجاد موج چهارم شیوع کرونا جلوگیری شود.

فرماندار سلسله بر همکاری تمام دستگاه های اجرایی شهرستان با شبکه بهداشت و درمان تاکید کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه همچنان درگیر بیماری کووید ۱۹هستیم باید تا بهبود وضعیت و عادی شدن شرایط، تمامی مصوبه های ستاد با جدیت اجرایی شود.

مهدوی کیا با اشاره به تعطیلی ۲ هفته ای تالارهای پذیرایی، اقامتی و بوستان های تفریحی سلسله عنوان کرد: باید تمامی تلاش خود را بکار بگیریم که وضعیت شهرستان به قرمز تبدیل نشود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha