۱۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۲
کد خبرنگار: 2201
کد خبر: 84280100
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ورودی‌های دزفول بسته شدند

دزفول- ایرنا- فرماندار ویژه دزفول گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا، مبادی ورودی شهرستان دزفول از امروز مسدود شدند.

علی فرهمندپور روز چهارشنبه در گفت وگو با رسانه های دزفول اعلام کرد: طبق  تصمیم ستاد مقابله با کرونا شهرستان دزفول و همکاری فرماندار شهرستان شوش پل حمید آباد از ظهر امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه بصورت دو طرفه مسدود شد.

وی افزود: مبادی ورودی بخش‌های سردشت و شهیون نیز  برای جلوگیری از ورود گردشگران به این مناطق و تجمع افراد  از ظهر امروز ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ تا  صبح شنبه ۱۴ فروردین ماه مسدود شد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول با بیان اینکه سایر مبادی ورودی و خروجی شهرستان توسط تیم بازرسی ستاد مقابله با کرونا کنترل خواهند شد گفت: شهرستان دزفول در حال حاضر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد لذا از تمامی هم استانی‌ها تقاضا داریم در شرایط فعلی از سفر به دزفول جدا خودداری کنند.

 فرهمندپور اظهارداشت: تصمیمات اتخاذ شده و محدودیت‌های اعمال شده برای حفظ سلامت و جان شهروندان است و از مردم انتظار می‌رود  در اجرای این مصوبات برای بهبود وضعیت کرونا در شهرستان دزفول همکاری لازم را داشته باشند.

وی بیان کرد: طبق  مصوبات ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان در روز دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه اجازه برگزاری هیچ مراسمی داده نخواهد شد و با ناقضان این مصوبات طبق قانون برخورد می‌شود.

در حال حاضر ۱۱ شهرستان خوزستان از جمله دزفول در وضعیت قرمز و هفت شهرستان نارنجی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =