۱۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۵۴
کد خبرنگار: 1188
کد خبر: 84280074
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ خبر انتظامی از جنوب استان مرکزی

خمین - ایرنا - کشف و توقیف ۲ تن و ۲۵۰ کیلوگرم گردوی قاچاق از یک دستگاه کامیون در دلیجان و دستگیری یک سارق سابقه دار از اهم اخبار انتظامی جنوب استان مرکزی است.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ" مجتبی جمالی" فرمانده انتظامی دلیجان گفت: تیمی از ماموران انتظامی شهرستان در عملیاتی یک دستگاه خودروی کامیون حامل بار قاچاق را در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی و متوقف کردند.
وی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو مقدار ۲ تن و ۲۵۰ کیلوگرم گردوی خارجی قاچاق به ارزش تقریبی سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس، کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان خاطر نشان کرد: راننده خودرو در این عملیات دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سارق سابقه دار در خمین دستگیر شد
فرمانده انتظامی خمین گفت: در عملیات ماموران انتظامی شهرستان، سارقی سابقه دار دستگیر و به ۱۶ فقره سرقت منزل، خانه باغ و موتورسیکلت در این شهرستان اعتراف کرد.
سرهنگ "بهزاد فکوری" افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت منازل وخانه‌های باغی و موتورسیکلت در سطح حوزه استحفاظی شهرستان با توجه به اهمیت موضوع، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در ادامه تلاش‌های ماموران پلیس آگاهی، در نهایت سارق شناسایی و طی هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی ارجاع شد.
این مقام انتظامی بیان کرد: در بازجوئی های فنی به عمل آمده، متهم که دارای سوابق متعدد است به ۱۴ فقره سرقت منازل قدیمی و خانه‌های باغی و ۲ دستگاه موتور سیکلت اعتراف کرد.
سرهنگ فکوری ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقادیر زیادی اموال مسروقه منازل کشف و به مالباختگان تحویل داده و متهم نیز با قرار بازداشت مناسب از سوی دستگاه قضائی راهی زندان شد.
فرمانده انتظامی شهرستان خمین تاکید کرد: عدم توجه به توصیه‌های پلیس و کوتاهی در استفاده از وسایل حفاظتی برای نگهداری از اموال از عواملی است که زمینه ساز بروز سرقت از منازل وخانه‌های قدیمی می شود و لازم است شهروندان در پیشگیری از سرقت توجه به توصیه‌های پلیس را مورد توجه قرار دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =