۱۴۹ پرونده قاچاق کالا و ارز در اردستان مختومه شد

کاشان - ایرنا - رییس اداره تعزیرات حکومتی اردستان گفت: در سال گذشته با رسیدگی و مختومه شدن ۱۴۹ پرونده قاچاق کالا و ارز در این اداره، قاچاقچیان در مجموع نزدیک به ۸۷۹ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شدند.

رحمت‌اله ابوذری روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از قاچاقچیان پنج دستگاه موتور سیکلت، ۲۶۵ دستگاه دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر)، ۱۰ هزار و ۲۷۰ لیتر سوخت قاچاق، هزار و ۸۸ کیلوگرم چوب تاغ و زغال، پنج هزار و ۸۰۰ عدد ماسک کشف و ضبط گردید و ماسک‌ها به دانشگاه علوم پزشکی برای مصرف در بیمارستان شهید بهشتی و مرکزهای درمانی شهرستان اردستان تحویل داده شد.

وی ادامه داد: علاوه بر پرونده های کالا وارز تعداد ۲۶۶ فقره پرونده از اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان به این اداره ارسال شد و ضمن رسیدگی به آن ها در مجموع متخلفان نزدیک به ۵۴ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

رییس اداره تعزیرات حکومتی اردستان با یادآوری رسیدگی ۶۹ پرونده تخلف بهداشتی در این شهرستان اظهار داشت: این متخلفان به پرداخت ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان جزای نقدی محکوم شدند.

وی اضافه کرد: در سال گذشته ۲۸ پرونده تخلف از اتاق اصناف شهرستان به اداره تعزیرات حکومتی اردستان ارسال و مورد رسیدگی قرار گرفته افزون بر پنج میلیون و ۸۹۰ هزار تومان جریمه شدند.

شهرستان اردستان با افزون ۴۲ هزار نفر جمعیت در ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =