۱۲ فروردین ۵۸ سرآغاز روزهای فتح و ظفر بسیار بزرگ و به یادماندنی است

زنجان - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: ۱۲ فروردین ۵۸ روز پیروزی، فتح و ظفر بسیار بزرگ و به یادماندنی و به عنوان نقطه عطف و تاریخی ملت فهیم ایران و برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام علی ناصر، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در این روز حماسی و تعیین کننده با رای ۹۸/۲ درصدی واجدین شرایط و اراده مستحکم مردم ایران بر حکومت طاغوت و سلطه طاغوتیان بر این کشور پایان داده شد.

وی با بیان اینکه در ۱۲ فروردین ۵۸ با رای اکثریت قاطع مردم، نظام سیاسی کشور پس از ۲۵۰۰ سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی وحکومت مردمی تغییر یافت، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون هزاران شهید و رهبری‌های داهیانه معمار کبیر انقلاب بهمن ماه سال ۵۷ به پیروزی رسید و ملت مومن، انقلابی و آگاه ایران در ۱۲ فروردین ۵۸ با آرای خود به تغییر رژیم طاغوت و پذیرش جمهوری اسلامی، آری گفتند و این حکومت که مردمی و الهی بودن از ویژگی های بارز آن است در چنین روزی بر کشور حاکم شد.     

حجت الاسلام ناصر افزود: وقتی به گفتمان، الفاظ و مضامین بکار رفته از سوی معمار کبیر انقلاب در خصوص ۱۲ فروردین ماه ۵۸، دقیق می شویم در این صورت عظمت این روز برای همگان عیان و آشکار می شود و در چنین روزی ملت ایران با عشق و علاقه خاص و وافر به صحنه آمده و رژیم طاغوت را برای همیشه به زباله دان تاریخ فرستادند.

وی تصریح کرد: در این روز مهم و تعیین کننده با رای قاطع مردم غیور و عزتمند ایران به جمهوری اسلامی، دشمنان انقلاب و اسلام از پای درآمده و از رسیدن به اهداف نامشروع و ددمنش خود ناامید شدند و حکومت عدل الهی بر حکومت شیطان و طاغوت و طاغوتیان چیره گشت.  

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه در این روز مردم ایران با رای بالا و آگاهانه، حمایت خود از ولایت فقیه را به نمایش گذاشتند، گفت: حضور حداکثری ملت  ایران در پای صندوق های رای در چنین روز مهمی، بر تمام آمال و آرزوهای نامشروع قدرت های مستکبر و چپاولگر در ایران اسلامی خط بطلان کشید.  

حجت الاسلام ناصر افزود: سقوط رژیم طاغوت، قطعا پیروزی بزرگی بود که با حضور مردم در صحنه به رهبری حضرت امام خمینی (ره) رقم خود و باید از این نعمت و امانت که امنیت و آسایش را در ایران فراهم کرده است حفظ و حراست کرد و لازم است بدانیم که مردم همواره در پای کار بوده و برای استمرار جمهوری اسلامی، خون ها داده و خون دل‌ها خورده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =