فرماندار کرمانشاه: کمک به رونق تولید مهمترین اولویت سال ۱۴۰۰ است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه رونق تولید باعث استقلال، خودکفایی و تسریع زودتر توسعه کشور می‌شود، گفت: مهمترین اولویت این شهرستان در سال جدید، کمک به رونق تولید، تسهیل و روان سازی صدور مجوز برای واحدهای تولیدی و همچنین احیای واحدهای راکد و نیمه فعال است.

«فضل الله رنجبر» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم، تعیین شعار تولید، پشتیبانی ها و موانع زدایی ها از سوی مقام معظم رهبری برای سال جدید را به حق و شایسته دانست و افزود: تمام تلاش و همت مسوولان باید تحقق آن باشد.

او اضافه کرد: در راستای تحقق شعار سال، در شورای سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان در سال جاری؛ حمایت از تولید،  شناسایی موانع تولید و رفع آنها در اولویت قرار دارد.

رنجبر اظهار داشت: در راستای حمایت از تولید یکی از برنامه های مهم شهرستان فعال کردن واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال است.

فرماندار کرمانشاه در ادامه تسهیلگری و روان سازی صدور مجوز راه اندازی واحدهای تولیدی در دستگاه‌های اجرایی و سیستم بانکی را از دیگر برنامه‌ها در راستای حمایت از رونق تولید اعلام کرد.

رنجبر همچنین رسیدگی سریعتر به موانع و مشکلات بخش خصوصی،  جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان را از دیگر برنامه های این شهرستان در راستای رونق تولید در سال ۱۴۰۰ دانست

در شهرستان کرمانشاه در سال ۹۹ بیش از ۲۰ هزار و ۲۶۰ فرصت شغلی معادل ۳۸ درصد کل تعهدات اشتغال استان به وجود آمد.

شهرستان کرمانشاه بیش از نیمی از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جای داده و بزرگترین شهرستان کشور با پنج بخش است.       

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =