۱۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۵۰
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 84279980
۱ نفر

برچسب‌ها

زمان مسابقه فوتبال پدیده و ذوب‌آهن تغییر کرد

مشهد- ایرنا- زمان دیدار ۲ تیم فوتبال لیگ برتری پدیده خراسان و ذوب‌آهن اصفهان در مشهد، در هفته بیستم این مسابقات، تغییر کرد.

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی روز چهارشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: پیش از این قرار بود دیدار این ۲ تیم روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه، ساعت ۱۷ در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار شود که به دلیل برگزاری مسابقات بین المللی دوومیدانی در همین تاریخ، زمان برگزاری این بازی به تعویق افتاد.

محسن حیدری افزود: بر اساس هماهنگی صورت گرفته بازی این ۲ تیم در چهارچوب هفته بیستم لیگ برتر در روز پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار خواهد شد که با توجه به ورود به ماه مبارک رمضان، زمان آغاز این دیدار بعد از اذان مغرب و پس از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه خواهد بود.

وی همچنین به دیدار روز شنبه، ۱۴ فروردین، تیم پدیده خراسان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: این دیدار مهم از هفته نوزدهم طبق برنامه ریزی قبلی راس ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه خواهد بود که مطابق شیوه نامه های اعلامی این دیدار بدون تماشاچی برگزار خواهد شد.

در حال حاضر تیم های پرسپولیس تهران، پدیده خراسان  و ذوب آهن اصفهان به ترتیب در رده های دوم، یازدهم و چهاردهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال قرار دارند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =