بازدید رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از مرکز دانش‌پژوهان

تهران - ایرنا- معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه در دیدار نوروزی با کارکنان مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از بنیاد شهید و امور ایثارگران  سعید اوحدی در ادامه دیدارهای نوروزی با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به ارائه توصیه‌هایی در مورد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات رسانی به ایثارگران پرداخت.

وی در این دیدارها سال پربرکتی را برای جامعه ایثارگری و بنیاد شهید و امور ایثارگران مسئلت کرد و خطاب به عادل مهری ورنیاب مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و کارکنان این مرکز گفت: امیدواریم در مسیر خدمات‌رسانی به ایثارگران و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت‌ها و اقدامات مناسبی در سال جاری اجرایی شود.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شناسایی و ساماندهی امور نخبگان در راستای تولید علم در کشور و تشکیل هسته‌های علمی و فناوری و ارتقای سطح علمی نخبگان شاهد و ایثارگر در جامعه را از برنامه‌های مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر اعلام کرد.

معاون رییس جمهور در ادامه از دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بازدید کرد و در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد مدیرکل و کارکنان این دبیرخانه اظهار امیدواری کرد که نشست شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در آینده نزدیک با حضور رییس جمهوری برگزار شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha