سربازان گمنام امام زمان(عج) نقش بی‌بدیلی در تامین امنیت کشور دارند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری، امنیت را از مهمترین سرمایه‌های کشور دانست و گفت: بی‌شک تلاش شبانه‌روزی و هوشمندانه سربازان گمنام امام زمان(عج) در تامین این امنیت نقش بی‌بدیلی دارد.

اقبال عباسی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) اظهار داشت: امنیت یکی از شاخص‌های کلیدی در تحقق توسعه پایدار است و چنانچه سایر عوامل فراهم باشد اما امنیت به خوبی تامین نشود، نمی‌توان انتظار تحقق توسعه پایدار را داشت از همین رو همواره به امنیت در تحقق توسعه پایدار نقش مهم و کلیدی داده‌اند.

عباسی ادامه داد: در همین راستا باید گفت که مولفه‌های امنیت، اقتصاد و فرهنگ لازم و ملزوم یکدیگرند و تا امنیت ایجاد نشود نمی‌توان انتظار شکل‌گیری رونق اقتصادی، اشتغال، تولید و فعالیت‌های فرهنگی را داشت که در این میان نقش وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج) بسیار پررنگ و حیاتی است.

استاندار چهارمحال و بختیاری، امنیت را از مهمترین دستاوردها و نعمت‌های انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: با وجود تلاش‌های مخرب و توطئه‌های دشمن برای خدشه‌دار کردن امنیت کشور، اما سربازان گمنام امام زمان(عج) با ایثارگری، فداکاری، هوشمندی و اقتدار، این توطئه‌ها را خنثی کرده و در تامین امنیت و آسایش مردم عملکرد درخشانی از خود نشان داده‌اند.

عباسی خاطرنشان کرد: نظام سلطه و کشورهای وابسته به آن همواره تلاش داشته‌اند تا مانع از قدرت‌گیری ایران در منطقه و جهان شوند و با ابزارها و ترفندهای مختلف تلاش کرده تا این نقشه شوم خود را محقق کنند اما با تدابیر و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و تلاش و هوشمندی دلسوزان نظام و کشور به ویژه سربازان گمام امام زمان(عج)، ایران اسلامی با اقتدار به مسیر خود ادامه می‌دهد.

وی با قدردانی از تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)، خاطرنشان کرد: این روزها بهترین فرصت برای تبیین اهمیت جایگاه و تلاش‌های مجاهدانه فعالان عرصه امنیت کشور است.

به گزارش ایرنا، نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) روز سربازان گمنام امام زمان نامگذاری شده است و هفته‌ای با همین عنوان گرامی داشته می‌شود، به طور حتم بزرگداشت مقام جانفشانی سربازان گمنام امام زمان(عج)، احترام به عزت و استقلال و تمامیت ارضی کشور ایران اسلامی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =