فرماندار خواف: بوروکراسی اداری مانع رونق تولید است

گناباد- ایرنا- فرماندار خواف گفت: بوروکراسی های پیچیده اداری مهمترین مانع رونق تولید است و برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب باید این بوروکراسی‌ها با هم افزایی و توجه مسوولان و دست اندرکاران ذیربط کاهش یابد.

حسین سنجرانی روز جمعه طی گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: مسوولان بخش‌های دولتی و خصوصی باید با شناسایی قوانین دست و پاگیر اداری و رفع آنها، تفویض اختیار به زیربخشهای خود و کاهش بوروکراسی های اداری برای رونق تولید و اشتغال بکوشند.

وی با بیان اینکه کشور برای توسعه و رونق اقتصادی و شکوفایی نیازمند افزایش تعامل بین بخشی و توجه مسوولان به اصلاح زیرساختهای اداری است ادامه داد: قوانین باید در مسیر شکوفایی و مانع زدایی تولید و رفع محرومیتها درمناطق محروم و مرزی تبیین و ابلاغ شوند.

فرماندار خواف گفت: در شرایطی که کشور ما مورد تحریم و هجمه اقتصادی دشمنان قرار دارد، رهبر معظم انقلاب راهکارهای افزایش تولید و رفع مشکلات در این بخش را به خوبی تبیین کردند.

وی افزود: تحقق شعار سال به عنوان طلیعه نجات بخش تولید و اقتصاد کشور مورد توجه مسوولان بخشهای دولتی و خصوصی خواف قرار دارد و برای رفع موانع و بوروکراسی های ادارای پنجره  واحدی با حضور مسوولان و صاحبنظران و کارشناسان اقتصادی ایجاد خواهد شد.

سنجرانی ادامه داد: در این راستا تلاش می شود در قالب پنجره واحد اداری به جای استعلام از ادارات مختلف با تفویض اختیار به مسوولان ذیربط در حدود اختیارات شهرستانی موانع از مسیر تولید، اشتغال و کارآفرینی برداشته شود.

شهرستان ۱۵۰ هزار نفری خواف با چهار بخش مرکزی، سنگان، جلگه زوزن، و سلامی و ۱۲۳ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان در ۲۶۷ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =