سربازان گمنام پیش قراولان تامین امنیت

قصرشیرین- ایرنا- سربازان گمنام امام زمان (عج) پیش قراولان تامین امنیت کشور هستند که در کنار دیگر نیروهای مسلح برای دفاع از حریم این نظام مقدس تلاش و مجاهدت شبانه روزی دارند.

میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت فرصتی مغتنم برای گفتن از سربازان گمنام امام زمان (عج) و بی نام و نشان کشور است که در صف اول مبارزه با بدخواهان نظام و کشور هستند و برای رصد اطلاعات آرامش خود را سلب می کنند تا امنیت و آرامش کشور همچنان برقرار و تقویت شود.

بدون تردید امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون رشادت ها و از خودگذشتی افرادی است که بی نام و نشان نقشه ها و توطئه های بدخواهان و دشمنان کشور را خنثی می کنند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور همواره جان برکف خویش دارند و بسیاری از آن ها گمنام در راه اعتلای ایران اسلامی جان خود را فدا می کنند.

جمهوری اسلامی ایران از زمان تاسیس تاکنون با حربه های گوناگونی از سوی استکبار و ایادی آن ها در منطقه مواجه بوده و ترورهای ناجوانمرادنه ای علیه مسولان، نیروهای نظامی ، اطلاعاتی و امنیتی و همچنین مردم رخ  داده که در این میان هستند افرادی که شبانه روز بی نام و نشان برای رصد حربه های شوم دشمن فعالانه تلاش می کنند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) همانانی هستند که شبانه روز بیدارند و چشمان بینا و گوش های شنوای نظام هستند که تحت فرامین رهبر معظم انقلاب برای مقابله با دستان پلیدی که هر بار با یک نیت شومی درصدد براندازی نظام و جنایت علیه بشریت است، راست قامت می ایستند.

از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون شخصیت های برجسته ای در کشورمان قربانی ترور شده اند و تمامی این ترورها نیز برای ایجاد شکاف و رخنه در نظام بوده اما هربار به پشتوانه حضور باصلابت جوانان غیور و سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) تمامی اعمال زشت و شنیع بدخواهان نظام خنثی شده و تمامی ترورها به مثابه خونی تازه در رگ های انقلاب بوده است.

ایران اسلامی بزرگ ترین قربانی تروریسم در جهان است و همین پارسال بود که سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بزرگ سرباز گمنامی که سال خود را وقف آرامش و امنیت کشور و دیگر ملت های مسلمان و آزاده کرد به دست کوردلان به شهادت رسید، شهیدی که اسوه و الگو بود و برای آرامش تمام بشریت تلاش کرد.

زمانی که ما غرق روزمرگی ها و غرق در زندگی های خود هستیم افرادی هستند که خود را به آب و آتش می زنند تا مبادا دشمن خواب را از چشمان ما بگیرد.

افرادی در کشور هستند که همواره بیدارند و خواب را بر دشمنان و افرادی که در راه نقشه های شوم آنها قدم بر می دارند آشفته می کنند.

قصرشیرین در غربی ترین نقطه ایران اسلامی با ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق مثال بارزی برای مجاهدت های سربازان گمنام بی ادعایی است که با به جان خریدن تمام خطرها برای ایجاد امنیت پایدار شب و روز ندارند.

قصرشیرین دارای امنیت پایداری است که مرزهای طولانی این شهرستان به فرصتی برای پیشرفت و تلاش و ارتقای وضع معیشت مرزنشینان تبدیل شده و این به دلیل مجاهدت های افرادی است که زندگی خود را وقف زندگی دیگران و آرامش خود و خانواده هایشان را وقف ایجاد آرامش این مردم می کنند.

۲ مرز خسروی و پرویزخان اکنون دارای موقعیتی فرا ملی هستند که می توان از آن ها به عنوان قطب اقتصادی کشور نام برد و شکوفایی این مرزها نتیجه حرکت سربازان بی ادعایی است که در مدار امنیت حرکت می کنند.

هفته سربازان گمنام بر تمامی سربازان مخلص و بی ادعا و ولایی مبارک.

 نازنین باباخانی؛ خبرنگار و رییس دفتر ایرنا قصرشیرین 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =