۱۰ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۲۰
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 84279576
۰ نفر

برچسب‌ها

مربی سوریه: از باخت به ایران ناراحت نیستیم

تهران- ایرنا- مربی تیم ملی فوتبال سوریه با بیان اینکه از باخت به ایران ناراحت نیستیم، گفت: اگر بخواهیم تیم ایران را با بحرین مقایسه کنیم باید بگویم این ۲ تیم به هیچ عنوان قابل قیاس نیستند. تیم ملی ایران بسیار قدرتمند است و بازیکنان ایرانی توانایی فردی بالایی دارند.

به گزارش ایرنا، نادر بن یوسف داود، مربی تیم فوتبال سوریه در نشست خبری پس از بازی با ایران اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و انتظار این بازی را داشتیم. بیشتر تمرکزمان روی بازیکنان جدید بود تا آنها را شناسایی کنیم. نسبت به بازی‌های قبلی، کسری داشتیم و طبیعی بود که تیم ملی ایران چنین بازی انجام بدهد چون در جام جهانی بازی کرده است.

وی در ادامه افزود: تمرکزمان شناسایی بازیکنان و تقویت تیم مان بود؛ زیرا ما صعود کرده‌ایم. با تمام این مسایل این بازی برای تقویت سوریه بود. در این بازی هشت بازیکن تیم المپیک و امید ما در ترکیب بازی کردند. می‌خواستیم آنها کسب تجربه کنند و برخی از آنها در بازی قبلی حضور نداشتند. می‌خواستیم در این مسابقه بازیکنان مان را بشناسیم و این بازی بهترین فرصت برای ما بود تا بازیکنان تیم المپیک را زیر فشار بازی قرار بدهیم و ضریب خطایشان را بفهمیم و در آینده آنها را جایگزین کنیم. 
وی همچنین اذعان داشت: اگر بخواهیم تیم ایران را با بحرین مقایسه کنیم باید بگویم این ۲ تیم به هیچ عنوان قابل قیاس نیستند. تیم ملی ایران بسیار قدرتمند است و بازیکنان ایرانی توانایی فردی بالایی دارند. بازیکنان ایرانی در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند و تیم ایران در جام جهانی بازی کرده است. بازیکنان ایرانی قدرت بدنی خوبی دارند و اصلاً تیم ایران با بحرین قابل قیاس نیست. البته تیم بحرین به صورت جمعی بازی می‌کند، ولی کاملا قابل پیش بینی است، اما تیم ایران غیرقابل پیش بینی است. به صورت طبیعی ایران می‌تواند بحرین را شکست دهد و از این حریف عبور کند. 
مربی سوریه در پایان گفت: از طرف خودم و مردم سوریه از تیم ملی ایران و فدراسیون ایران بابت ضیافت و میهمان نوازی تشکر می‌کنیم. از سرمربی تیم هم که در این نشست حضور ندارد از شما تشکر می‌کنم، ما ابدا از این باخت ناراحت نیستیم و به این بازی نیاز داشتیم تا بازیکنان‌مان را امتحان کنیم. ما می‌خواهیم تیمی قدرتمند و محکم باشیم تا بتوانیم مردم سوریه را خوشحال و راضی کنیم. در بازی امروز هم هدف‌مان بیشتر شناسایی بازیکنان برای آینده بود زیرا برنامه بلندمدت داریم.

گفتنی است نبیل معلول، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه در نشست خبری حاضر نشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =